Download Template for Joomla Full premium theme.

Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Online bookmaker bet365

BEIZA GROUP CO.

2008 yılının zor ve rekabetçi şartlarında kurulmuş olan şirketimiz, ortaklarının taşımacılık sektöründe kazandıgı bilgi ve tecrübelerini birleştirerek, müşteri odaklı hizmet ve esnek çözümler üreterek müşterilerinin memnuniyetini ve hizmette kaliteyi hedefine almıştır. Beiza Transport olarak, konusunda uzman personeli ve aynı zamanda kontakta oldugu lokal ve global iş ortaklarının katkılarıyla tüm dünyada bir çok noktada kapı dan kapıya teslim hizmeti vermektedir. Ilk günden bu yana temel aldığımız çalışma prensipleri ve hedeflerimiz ile sizlere daha kapsamlı çözümler sağlayan bir ortak olmak amacıyla, faaliyet alanlarımızı genişleterek sürdürmekteyiz.

Prensiplerimiz ;

*Titizlikle temsil ettiğimiz firmalar ile müşterilerimiz arasında adalete ve güvene dayalı ilişkilerin tesis edilmesine katkıda bulunmak.

*Uluslararası standartlarda kaliteli hizmet vererek ve sağladığımız doğru ve ekonomik çözümlerle müşterilerimizin memnuniyetini öncelik edinerek, süreklilik arz eden profesyonel ilişki içinde kalmak.

*Her gecen gün globalleşen dünyamızda oluşan rekabetten başarıyla çıkmanın ancak doğruluk, dürüstlük gibi erdemlerin yanında, hizmete verilen deger ve çalışma prensiplerine sadakat ile mümkün olacagının bilinci ile hareket etmek.

*İletişimin, taşımacılık da önemli bir yer teşkil ettigi bilinciyle, konusunda uzman personelimiz tarafından yapılan takiplerle, müşterilerimizle ve koordinesini yaptıgımız butun partilerle, her an iletişim içersinde bulunulup, siz degerli iş ortaklarımızı düzenli olarak sözlü, yazılı ve görsel olarak bilgilendirmek ve yönlendirmek, hizmet kalitemizdeki önemli görevlerdendir.