Download Template for Joomla Full premium theme.

Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Online bookmaker bet365

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

 • Kapıdan Kapıya Proje Tasımacılıgı

  Kapıdan Kapıya Proje Taşımacılığı

  Kapıdan Kapıya Proje Taşımacılığı

    Her gecen gün güncelledigimiz uluslar arası taşımacılık bilgileri ve yıllar içersinde edindigimiz tecrübeler ve yaptıgımız detaylı planlamalarla,taşıma esnasında oluşabilecek her türlü zarar ve gecikmeyi minimize ederek akışkan bir hizmet vererek sizlerin güven ve dostlugunu kazanmak birinci önceligimizdir. Bilindiği üzere kapadan kapıya taşımacılıkda bir çok etkenler ve ensturamanlar rol almaktadır. Beiza Transport olarak yükünüz için en uygun şartları ve partileri bir araya getirip, onların uyum icinde çalışmalarını saglayarak, kesintisiz ve pürüzsüz bir taşımacılık ortaya koydugumuzu siz degerli iş ortaklarımızla paylaşmak isteriz.

  Dünyadaki herhangi iki ticari bölge arasında yapılabilecek, fabrika taşımaları; elektrik/doğalgaz santralı taşımaları; rafineri taşımaları; yol yapım ekipman ve makinelerinin taşınması; liman/havalimanı ekipman ve teçhizatlarının taşınması; özel ekipman ve gemiler gerektiren yüklerde; her türlü proje yüklemeleri için, güzergah rotasyon belirlenerek, maliyet analizi yapılarak gerekli ekipmanlar ve izinler organize edilerek, interaktif bilgi akışı içerisinde profesyonel çözümler üreterek, siz müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

 • Roro Tasımacılıgı

  Roro Taşımacılığı

  Roro Taşımacılığı

  Taşımalarınız için en uygun ve emniyetli şartları oluşturarak, yürür ve kısmi yürür yüklerinizi her aşamada takip edip, müşterilerinize en kısa zamanda ve emniyeli bir şekilde ulaşmalarını saglamak verdigimiz hizmetin kalitesini oluşturan ana faktördür. Özel ekipman desteği sağlanarak Ro-Ro taşımasına uygun hale getirilen yükler uzmanlık alanımız oldugunu belirtmk isteriz. En küçük Ro-Ro yükü olan otomobilden paletli iş makinelerine, teleskopik vinçlerden mafi üzeri elleçlenebilecek agır tonajlı ve havaleli yüklere kadar farklı ürün guruplarını ,uluslararası liner sefer yapan veya spot çalışan yakın armatörlerimiz ile birlikte, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultunda servis vermekteyiz.

 • Karayolu Tasımacılıgı

  Karayolu Taşımacılığı

  Karayolu Taşımacılığı

  Türkiye içi ve Yurt dışı anlaşmalı olduğumuz güvenilir partnerlerimiz ile, farklı taşıma alternatifleri oluşturarak, siz müşterilerimize her türlü transit yüklerinize gerekli izinler alınarak Türki ,Ortadoğu , CIS ile Avrupa bölgesine olan taşımalarınızda en uygun karayolu navlun ve araç tedariki verebilmekteyiz.

 • Demiryolu Tasımacılıgı

  Demiryolu Taşımacılığı

  Demiryolu Taşımacılığı

  Demiryolu taşımacılığında da hizmet vermekte olan firmamız, CIS ülkeleri, Avrupa ülkeleri ve Yakındoğu'da bulunan ülkelere karşılıklı olarak hizmet vermektedir.Bununla birlikte blok tren taşımacılığı ve multimodal taşımalar şeklinde proje bazlı hizmet olarak sizlere sunulmaktadır.