Hakkımızda

Beiza Group


2008 yılının zor ve rekabetçi şartlarında kurulmuş olan şirketimiz, ortaklarının taşımacılık sektöründe kazandığı bilgi ve tecrübelerini birleştirerek, müşteri odaklı butik hizmet ve esnek çözümler üreten, dinamik ve rekabetçi yapısı ile müşterilerinin memnuniyetini ve hizmette kaliteyi hedefine almıştır.

Beiza Shipping Transport olarak,


Bağlantıda olduğumuz lokal ve global iş ortaklarının katkılarıyla tüm dünyada bir çok noktada kapıdan kapıya teslim hizmeti vermektedir. İlk gün den bu yana temel aldığımız çalışma prensipleri ve hedeflerimiz ile sizlere daha kapsamlı çözümler sağlayan bir ortak olmak amacıyla, faaliyet alanlarımızı genişleterek sürdürmekteyiz.


Güvenlik

Titizlikle temsil ettiğimiz firmalar ile müşterilerimiz arasında adalete ve güvene dayalı ilişkilerin tesis edilmesine katkıda bulunmak.

Müşteri Memnuniyeti

Uluslararası standartlarda kaliteli hizmet vererek ve sağladığımız doğru ve ekonomik çözümlerle müşterilerimizin memnuniyetini öncelik edinerek, süreklilik arz eden profesyonel ilişki içinde kalmak.
Global

Her gecen gün globalleşen dünyamızda oluşan rekabetten başarıyla çıkmanın ancak doğruluk, dürüstlük gibi erdemlerin yanında, hizmete verilen değer ve çalışma prensiplerine sadakat ile mümkün olacağının bilinci ile hareket etmek.

Kolay İletişim

İletişimin, taşımacılık da önemli bir yer teşkil ettiği bilinciyle, konusunda uzman personelimiz tarafından yapılan takiplerle, müşterilerimizle ve koordinesini yaptığımız bütün partilerle, her an iletişim içerisinde bulunulup, siz değerli iş ortaklarımızı düzenli olarak sözlü, yazılı ve görsel olarak bilgilendirmek ve yönlendirmek, hizmet kalitemizdeki önemli görevlerdendir.

İletişim
tr_TRTR